genclikforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

genclikforum

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

süper bi hikaye okuyunn

YazarMesaj
_byeRN_
Mod
Mod
_byeRN_

ruh hali : süper bi hikaye okuyunn Rahat10

süper bi hikaye okuyunn Empty
MesajKonu: süper bi hikaye okuyunn   süper bi hikaye okuyunn Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 8:34 pm

Ewan 22 yasina o sene basmisti, kendinden emin çok zeki ve çok çekici bir genç adam olmanin

asaletini tasiyordu. 10 gün sonra Kore'deki bir savasa katilmak üzere Ingiltere'den ayrilacakti, hiç

birseyden korkmuyordu ama duygusalligi nedeniyle, ülkesinden ayrilma fikri zor geliyordu ona.

"Holly'den olumlu cevap geldi ve mektuplar ardi arkasina yazilmaya baslandi.

Her yeni mektupta birbirlerinden biraz daha etkileniyor, yüreklerini birbirlerine biraz daha

açiyorlardi. 2 sene bu sekilde geçip gitti. Ewan ve Holly birbirlerine belki binlerce mektup yazmis,

her mektuptan ayri tatlar almislardi.

Ewan'in ülkeye geri dönme zamani gelmisti, son mektubunda Holly'i görmek istedigini yazdi. "Ancak

seni taniyabilmem için bana bir resmini gönder lütfen" diye ekledi. Holly bulusmayi kabul etti fakat

resmi göndermedi. "Resmin ne önemi var ki? Bizi ilgilendiren kalplerimiz degil mi? Yakama kirmizi

bir çiçek takacagim." dedi.

Günler birbirini kovaladi ve Ewan ülkeye döndü. Trenden indigi ilk anda gözleri Holly'i aradi. Bir

müddet bakindi, sonra kalabaligin arasindan simdiye dek gördügü en güzel kadin belirdi. Uzunboylu,

çok güzel vücutlu, uzun sari saçli, masmavi iri gözleri ve mavi elbisesiyle muhtesem bir kadindi.

Kadina dogru bir adim atti, ama yakasinda hiç birsey yoktu. Kadin gözlerine bakti ve "Merhaba

denizci, benimle gelmek ister misin?" diye sordu.

Tam o sirada güzel kadinin omuzunun üzerinden, yakasinda kirmizi çiçek olan kadini gördü. Kisa

boylu, sisman sayilacak kiloda, gri kisa saçli, tozlu uzun pardisesü ve kalin bilekleriyle öylece

duruyordu. Ewan saskindi, az önce hayatinda gördügü en güzel kadindan bir teklif almisti ancak

karsisinda da yüregine asik oldugu kadin duruyordu. Kendini toparladi ve yanindan geçen dünyalar

güzeli kadina aldirmadan ilerledi. Elinde Holly'le birbirlerini tanimalarini saglayan kitap vardi. Elini

uzatti, "Merhaba Holly" dedi gözlerinin içi gülerek. "Pardon" dedi kadin."Ben Holly degilim. Az önce

buradan geçen sari saçli mavi elbiseli bayan yakama bu çiçegi takti ve bunun hayatinin sinavi

oldugunu söyledi. Sizi garin çikisindaki cafe'de bekliyormuş.
süper bi hikaye okuyunn 467222
Misafir
Misafir

süper bi hikaye okuyunn Empty
MesajKonu: Geri: süper bi hikaye okuyunn   süper bi hikaye okuyunn Icon_minitimeC.tesi Haz. 28, 2008 8:49 pm

hayret böle erkek warmıydı yha şaşırdım affraid

süper bi hikaye okuyunn
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-